Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.12, 18:20   #23
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177629
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forumun Bazı Bölümlerinde Uygulanan Konu Açma Kısıtlaması

Alıntı:
Bende Basakça'dan gördüğüm kadarıyla "Sürgündeki Hanedan" konusunu açtım arkadaşlar 4 günümü aldı 1 konu.. Acemiliğimden olabilir aslında

4 günde iyi bitirmişsin.. Aslında o konunun hakkı 1 hafta..

* * *

Konunun başlarında da belirtildi, her bölümde konu açma sınırı yok...

Hiç bir kimse top onbeş in sadece videolarla, şiirlerle, ressam veya gezelim görelim konuları ile dolup taşmasını istemez...

Çoğunluk bu durumdan memnun..

* * *

Alıntı:
bu kısıtlama profil mesajlarındada var mı ? yoksa genel olarak belli zamanda profil mesajları siliniyormu ? yoksa kapalı kalmasından dolayı oluşan bir problemmi ?

iki gün önce yazmış oldugum ve yazılan profil mesajlarım yok olmuş ..!
Profil mesajları eskidikten sonra uzun süre sonra siliniyor.. Senin bir kaç profil mesajın gönderdiğin kişi tarafından okunup silinmiş, o nedenle ben de tümüyle sildim...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.