Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.04.12, 00:18   #9
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 4+4+4'le ilgili tüm bilinmeyenler | 18 soruda 4+4+4 nedir?

Myborn, dini okulda secmeli yaptirinca dinini hatirlayacak misin? Ne kadar sürecek bu?

Din, yaratanla kul arasinda olan birseydir. Ufak yasta kendi ailesi icinde az cok dini bilgisini alan cocuk almistir alacagini, okulda secme adi altinda dayatma olamaz.

Simdi söyle diyelim; dinci bir okul müdürü ve secmeli derse girmeyen bir cocuk veya cocuklar. Simdi o cocuklarin okulda huzur icinde barindirilacagini saniyormusunuz? Ben hic sanmiyorum. Hal böyle olunca da o cocuk ne yapacak, mecburen secmeli dersi sececek. Yani degisen birsey olmayacak.

Kaldi ki din üzerine bu ülkede yapilan hicbir seye inanmiyorum artik. Din hic bu kadar emeller ugruna ortalikta harcanmamisti. Prim yapmak isteyen dinle ilgili birsey atiyor ortaya. Cahil olan halkimiz dininin temellerini bilmediginden, bu konuda cok güzel sömürülüp, üzerlerinden oynanmasina izin veriyorlar.

MHP'de ayda yilda bir ise yarayayim demis, akepe ile birlik olmus.

Sultancigim
, sen de tutma tabii kendini, neden tutuyorsun? Yaz icindekileri, dök
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.