Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.04.12, 14:48   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Atatürk Onların En Büyük Düşmanı

Evet Lale, sanırım anket bu amaçla düzenlenen bir anket ama yine de haberin bu şekilde sunulması çok tuhaf...

100 yıl önce bu topraklarda ölen Anzaklar için söyledikleri ortada. Onların annelerine seslenirken "düşman" yerine kullandığı kelime "Evlatlarımız" olmuştu.

100 yıl sonra böylesine onurlu, zeki ve ülkesi için her türlü fedekarlığı yapan ve Lale'nin detaylarını verdiği başarılara imza atan bir lideri hala "Düşman" olarak görüp, lanse etmeye çalışan zihniyet ise ortada...

Onlar tarafından ""Düşman" olarak görülmekte onurların en büyüklerinden olsa gerek...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.