Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.12, 22:47   #11
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: AKP'li Belediye Başkanı ve 30 Kişi Gözaltına Alındı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MyBoRN Mesajı göster
birde şu açıdan bakın , akpli belediye başkanları kolay kolay yeltenemez anında çekerler ipimizi diye

ancak bu vurgun tek bu yolla olmuyor bunu bilin , her belediye'de var malesef ki.
Bu ülkede bal tutan parmağını yalar zihniyeti hiç bir zaman bitmiyeceği için,dediğinize katılmıyorum.
Hatta sadece partizanlık olarakta bakmıyorum o koltuğa oturanın çoğu bir şekilde götürüyor.

Sizin gibi yeltenemezler diye bakmak istiyorum ama Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununun arkasında hangi parti olduğu aklımdan çıkmıyor malesef o yüzden bakamıyorum,hatta refah partisinin kayıp trilyonluk olayı canlanıyor hafızamda,sonrasında Erbakan'ın cocuklarının nasıl miras kavgasına düştüğü hatta ve hatta Ankara'da doğalgaz sayacında yapılan vurgun,,
Genç bakanlarımızdan birinin üstün emlak zekası sayesinde (!)Ankara'da 25.000tl ye aldığı arazi bir sene sonra nasıl 400.000tl değere çıkmasını vs vs vs...
bilmem anlatabildim mi