Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.12, 22:21   #6
niyazican
Tam Üye

niyazican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 134
Aldığı Teşekkür: 1234
Rep Derecesi : niyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Meğer Ekmek Zayıflatıyormuş

Evet bu haberi geçen günlerde izlemiş ve çok şaşırmıştım ama £KİN arkadaşımızında dediği gibi fırıncılar ekmeği şişirmese fazla kilo aldıracağını zannetmiyorum ayrıca £KİN sen yukarıda makarnada aklansa demişsin ben sana makarna hakkında bilgiyi hemen vereyim.
Makarna durum buğday irmiği olduğundan kilo aldırmaz, şimdi sen diyeceksin ki ama kilo alıyoruz onun nedeni ise makarnanın yanında kullandığınız soslar nedeniyle kilo alıyoruz yani bu bakımdan makarna tamamı ile masum