Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.12, 11:17   #743
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günaydın | 2012

Allahin krosu bir arkadasim arabesk bir sarki ile güne baslamis.

Düsünüyorum da, arabeskle güne baslayan kisinin günü nasil sevincli, güler yüzlü ve sen sakrak gecer? Mutlaka asik ve aglak bir surat ve heran birilerine "benim hic yagmursuz sabahim olmadi, sizin sabahinizi alabilirmiyim?" diyecek gibi duran depresif bir tiptir bu kisi benim icin. Ay yok, gelemem ben böyle seylere, hemen atin bu kisiyi forumdan!! Sey yani uzak tutun benden diyecektim...

Efendim Antalya'da bugün yagmurlu olacakmis. Su an hava sanki sisli gibi, yani sis degil de, yagmur öncesi cöken buhranli bir hava iste. Sanirim bu havada yine Balkanlarin parmagi var.

Tek tesellim sadece burada degil, tüm yurt genelinde havanin bozuk olacagi. Ne yani siz güzel havada keyiflenirken, ben kapali havada icimi mi karartayim tek basima

Sadece ülkemizde degil, Balkanlarin arka taraflari da berbatmis (oh olsun). Avrupa paskalyayi kutluyor. Dün bazi yerlere kar yagmis. Paskalya yumurtalarini kar icinde aramislardir Ay cok keyiflendim.

Hepinize günaydin ve iyi günler diliyorum.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.