Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.12, 00:30   #13
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Turistlere En Kaba Davranan Ülke

Jazz, fiyat konusunda asla dürüst degiliz. Bizim mahallede kurulan pazara turistler otobüslerle getiriliyor. Esnafin bana ayri fiyat, turiste ayri fiyat söyledigine cok sahit oldum, bu konuda tartistigim bile oldu bazilari ile. Sonucta karsisindaki de aptal degil, iki adim sonra fiyatin anormalligini anlayacak.

Fakat esnafi da br duruma getiren büyük turizm acentalari ve 5 yildizli hersey dahil otelleri. Eskiden turist geldigi zaman rahatlikla carsi icine iner, dolasirdi. Simdi ise bu otellerde kalanlar toplu olarak otobüslerle alisveris noktalarina götürülüyorlar. Hal böyle olunca da, esnaf eline gecirdigi turistten ne koparsam kar diyor. Sonucta adamlarin kazanci turizmden ve kiralar cok fazla. Eskiden Kaleici'ne sirt cantasi ile gelen cok fazla turist varken, simdi onlar otellere kaydi. Cünkü 5 yildizli oteller hem hersey dahil, hem de hemen hemen pansiyon fiyatlari kadar oluyor.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.