Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.12, 12:17   #21
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Turistlere En Kaba Davranan Ülke

Senin anlattigin sahtekarlik turizm de sadece Türkiye'de olmuyor Cemkan, dünyanin bircok yerinde var.

Burada bahsi olan kaba davranmak. Basakca'nin yazmis olduklari dogrultusundan hic bakmamistim konuya. Eger o dogrultuda degerlendirirsek, evet biz kabayiz. Ama taciz ülkemizde sadece turiste olmuyor maalesef.

Bunun disinda ülkemize gelen turiste gereginden fazla hosgörülü ve nazik davraniyoruz. Ben bundan hic hosnut degilim, kaba davranin da demiyorum, sadece nazik olmanin yalakalikla ayirt edilmesi gerektigini savunuyorum. Yalakalik sadece degerimizi düsürür, gelen turist bizim kalitemiz yerine karsisinda vicik vicik kisiler görmesin. Para kazanmak adina, yasam kalitesi bizden cok asagida olan kisilere paspas olmayalim yeter.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.