Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.12, 23:48   #34
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

DarkAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1381
Ettiği Teşekkür: 19986
Aldığı Teşekkür: 19619
Rep Derecesi : DarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bir Şey Sormak İstiyorum

Benim arkadaşımın eşi çok aşırı sigara içiyordu. Sonra birilerinin tavsiyesiyle KETEM (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi) 'e gitti.

Orada muayene olmuş.Bir hap verilmiş reçeteyle tabi. Kimileri 15 gün kullanıyormuş, kimileri de bitirip bir daha yazdırıyormuş ama bu arkadaşımız sadece 1 hafta kullandı.

Gözümle görmesem inanmazdım şimdi kesinlikle ağzına sürmüyor.' Yazık o kadar senelere sağlığımı mahvettim' diyor. Ayrıca yanında içildiğinde de kesinlikle canının çekmediğini aksine tiksindiğini söylüyor.

Bırakmayı düşünen veya bırakmakta zorlanan herkesin kesinlikle başvurması gereken bir kuruluş.

Burada ayrıntılı bilgileri ve size en yakın KETEM merkezini bulabirsin. Umarım işine yarar arkadaşım..