Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.12, 23:14   #11
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ipad İçin Böbreğini Sattı

10 gün öncesine ait bir haber ve üzerinde durmamıştım ama şimdi yapılan yorumları okuyunca yazmak geldi içimden.

Arkadaşlar habere konu olan çocuğun yaşı 17 ve yaşadığı ülke Çin...

Kapalı bir toplum olmaktan yeni yeni çıkan bir ülke, yaşam standartları hepimizin malumu ve gelişen teknolojiyle birlikte reklam bombardumanına tutulmuş körpe bir beyin...

Çocuğun beyinsizliğine yapılan göndermeler bana pekte mantıklı gelmedi. Çevremizde yaşananlara bakarsak ve bunları düşünce süzgecinden geçirirsek bu Çinli çocuğu bu kadar kolay harcamayız sanırım.

Dizilerde dayatılan lüks yaşamı gören, sokağa çıktığında yaşıtı kızların giyimine kuşamına bakıp onlara özenen ve onlar gibi olabilmek adına bedenini satan 15-16 yaşlarında kızları görmüyormuyuz çevremizde?

Gencecik delikanlıların özendiği Polat Alemdarlar, okullarda oluşturulan çeteler, yaşıtlarının harçlıklarına veya değerli eşyalarına el koyan gençler bu Çinliden çok mu akıllı?

Yargılayacaksanız o körpe beyni değil o beyne bunları sokan ve tüketmek adına her türlü yolu denemelerine neden olan sömürü sistemini yargılayın...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.