Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.04.12, 13:48   #292
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

AKP'li Karaman Belediye Baskani kamil Ugurlu milletin üzerinden bayagi beles yasamista, havaalani olmayan Karaman'dan Ispanya'ya ucup, geri döndügünde parasini belediyeye ödetmekle iyi etmemis. Bari havaalansiz yerden ucarken kanatli biletleri cebinden ödeseydin

33 yasindaki yürüme engelli vatandas Mehmet Simsek Aile Bakanı Fatma Şahin'in Adana ziyaretinde kendisinde 33 yasindaki engelli Mehmet Simsek "4 kez üzürlü devlet memurlugu sinavina girdim kazandim ama mülakatlarda elendim, is yardimi istiyorum" demis. Fatma Sahin'den hemen cözüm gelmis "seni evlendirelim" demis. Yani... Olabilir tabii... Evlenince de bazi durumlarda güc sarfederek calismak gerekiyor

Bir yil önce Meclis Camii'nde göreve baslayan müezzin, ekonomik durumum iyi degil diyerek AKP'li vekillerden borc almis, vekilleri carpmis. Para gelmeyince müezinin isine son verilmis, baska borc kaynaklari bulur belki diyerek Ankara'da baska bir camiide görevlendirmisler. Borc verdiginiz müezzini iyi arastirin bence

Donald Trump, Trump Towers acilisi icin Türkiye'ye gelmis ve "Türkiye'de Amerika'dan daha cok firsat var" demis. Yalanci. Cöpten karton toplayan vatandasin daha baska ne firsati olabilir?

Gülben Ergen 3 cocuguna 3 tane bakici tutmus...

En son yazdigin ne alaka diyorsunuz muhtemelen. O kismi ise giderken cocuklarini birakacaklari kimsesi olmayip, evde birakan ve ev kazalarinda ölen cocuklarin annelerine ithaf ediyorum.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.