Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.04.12, 15:21   #9
Dalgakıran
Tam Üye

Dalgakıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 2796
Aldığı Teşekkür: 1756
Rep Derecesi : Dalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerdeDalgakıran Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kara Ölüm (Veba) Salgını Sırasında Yahudilere Yapılan Zulüm ve Katli

Sağ üst köşeden bir çift göze takılıp kaldım.
"Yurtta barış, dünyada barış" diyor.

Ama aynı gözler "Kapıyı aralık bırakırsanız, ardına kadar açılır" diyor.

Vatanım..

Ben asırlar öncesini bilemem. Önce uyanık olmak durumundayım. Dilsiz şeytan istemediğimiz kadar var zaten. Bir zamanlar haksızlığa uğramış olmak şimdi haksızlık yapmayı gerektirmez.

Yeri gelir beni ırk da ilgilendirir, eğer bugün beni tehdit ediyorsa.

"Bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış, memleketin her köşesi......"
kimin tarafından ve kimlerin fonlarıyla?

"Git vatan Kabe’de siyaha bürün
Bir kolun Ravza-i Nebi’ye uzat
Birini Kerbela’da Meşhed’e at
Kainatta o hey’etinle görün"

Namık Kemal bu satırları yazdığında bugünlerin bir benzerini yaşıyorduk.

Yahudilerin soyu kırılmaz, merak buyurmayınız. Onlar tarihin hiçbir sayfasından silinmez. Her daim hemen her milletin arasında sempatizanları çoktur. Buna da birşey demiyorum ve altını çizerek demiyorum!

Ama bari biz bu edebiyatı yemeyelim.

Dalgakıran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Dalgakıran'in Mesajına Teşekkür Etti.