Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.04.12, 16:33   #11
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kara Ölüm (Veba) Salgını Sırasında Yahudilere Yapılan Zulüm ve Katli

iki mesaj üstte yazmis oldugun mesajinla (hosgörülü bir sehirden gelmis olman) son yazdigin mesajin arasinda farklilik gorüyorum Dalgakiran.

Banemin’in yazmis olduklarina ilave olarak da sunu söylemek istiyorum; her ne kadar sen yazdiklarinla güdülen politikayi ima etmis olsan da, “bari biz bu edebiyati yemiyelim” cümlenle benim konuma da dokundurma olmus gibi. Zaten yazdiklarin benim konumda oldugundan, direkt olan hedef de bastan beri belliydi.

Israil’in gütmüs oldugu politik durumu ne kadar tasvip etmesem de, daha önceki yanitimda da belirttigim gibi, tarihte yer almis tarihsel durumlari ve bu durumlar icinde hedef alinan grup her kimse bunu paylasmak icin o ülkenin suan ki konumunu asla göz önüne getirmem. Tarihte olanlari bu sekilde kapatamayiz. Ayni sekilde de, Sirplar Bosnaklarlara katliam yapti diye, eger Sirplara'da yapilan zulümler varsa tarihlerinde, onlari da söz konusu edip paylasmam sadece tarihi paylasmaktir.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.