Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.04.12, 18:22   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Dünyanın kaderini değiştiren savaş! Fotoğraflarla Stalingrad Savaşı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Betta Mesajı göster
Kapıdaki Düşman filmini izlerken lanet okudum Hollywood'a. Utanmasalar Nazileri haklı Sovyetleri zalim olarak anlatacaklar. Sovyet komutanlar çoğu gönüllü olarak anavatanlarını savunmak için Stalingrat'a giden askerleri sanki zorla toplamış savaşa sokuyormuş gibi sahneler var. Komutanlar kendi askerlerini vuruyor, halka ateş açıyor vesaire. Vasili'nin başarıları hep tesadüf oluyor ama onun karşısındaki Binbaşı Konig harika bir keskin nişancı. Hiç ıskalamıyor, Vasili onun karşısında eziliyor canını tesadüfen kurtarıyır.
Rambo filmi de gizli propaganda içermiyormuydu? Bozguna uğradıkları Vietnam'da bir başına Vietnam'ın altını üstünü getiriyor.. Vietnam'ı savunanları da adeta birer cani olarak gösteriyor...

Cu Chi Tünelleri (Vietnam) Konu için tıklayınız

Zaten ABD yapımlı filmleri izlediğinizde, konusu ne olursa olsun, gizli tanıtım ve propaganda illaki vardır... Yeni çıkmış teknolojik aletleri ilk olarak filmlerde görürüz..

* * *
Konu için teşekkürler Betta...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.