Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.12, 14:50   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Talking Bu Fotoğraf'ta Ne Görüyorsunuz...

Bu Fotoğraf....

ve bu fotoğrafı çeken adamın aldığı ödül karşısındaki sevinci...

"kadınlar bana 'yardım et, yardım et, yardım et' deyip duruyordu. edemedim. kayıt yapıyordum, fotoğraf çekiyordum."

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...k-carnage.html

Alıntı:
bir fotoğraf.savaş ,kayıplar,acı ve kan üzerine bir fotoğraf verdiği his çok kuvvetli. fotoğrafı çeken hissi çok güzel vermiş. fotoğrafı çeken için ne acı .acıdan ödül almak,başkasının zor anında karşısına geçip fotoğraf çekecek kadar taş kalpli olmak.

fotoğraftaki elleri kanlı kız .oturan şaşkın kadın ve kimin yüzüne kapandığı belli olmayan bir çocuk cesedi.ama herşeyden önemlisi.savaşın,bombanın tesirini çok canlı yansıtan ,bomba sözcüğünün karşılığını resim olarak beynimize kazıyan usta fotoğrafçının kısır döngüsü. acı çeken birinin karşısına geçip fotoğraf çektiği için çok acımasız. acıyı gösterdiği için ise çok başarılı. (ekşisözlükten)

------

Şahsen ben bu fotoğrafı çekmeye utanırdım çeksem bile böyle bir ödül almayı reddederdim..
SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
31 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.