Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.12, 23:54   #10
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bu Fotoğraf'ta ne görüyorsunuz...

Bence gazetecilik ahlakı buna uymuyor..

En azından ben olsam bu fotoğraf için bir ödül almayı kesin bir dille reddederdim.. hadi bu eleman bunun için ödül almış anladık ama bunun sevincini abartmayıp mütevazi bir şekilde kabul edebilirdi..

Yinede ben bu elemanın suratında bir "akbaba" ifadesi görüyorum sizi bilemem arkadaşlar..

Savaş muhabirliği maalesef kolay bir iş değil.. ahlakı ön planda tutmanız ve insancıl değerlerinizi yitirmemeniz lazım.. bir savaş muhabiri olmak istiyorsanız alacağınız ödülleri unutacaksınız..kendinizi unutacaksınız..

Bu görevi yapan arkadaşlar için en büyük ödül şan ve şöhret olur...
SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.