Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.12, 16:27   #1
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Dijital Kıyamet | Adem Eyüpoğlu

Bu kitapta okuyacaklarınız türünün en iyi örneği değil ama en iyi kurgulanmış hali.
Romanda, küresel ısınma, kuraklık, deprem, su sıkıntısı bunların hiçbirinden bahsedilmiyor. Yıllardır güvendiğiniz bilgisayar sistemi çökerse ne olur. Kuantum bilgisayarlar neye karşı üretiliyor. Gelecekte yaşam nerede olacak. Nilüfer çiçeği kolonisi gerçekten var mı? Bütün bu sorular ekseninde okuyucuya algısal bir ufuk açan Dijital Kıyamet, gerçekleşmesi muhtemel bir senaryoyu öyküleştirerek size sunuyor. Bu benim hikâyem de değildi, sizinki de değil. Sadece hiçbir zaman tarih kitaplarında yer alamayacak geride kalan son neslin hikâyesidir.

( Tanıtım Bülteni )

Yayınevi : MY Kitap

Yazar : Adem Eyüpoğlu

Sayfa Sayısı : 112

Basım Tarihi : Nisan 2012

Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.