Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.04.12, 18:41   #6
Bliss
Üye

Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 4
Aldığı Teşekkür: 333
Rep Derecesi : Bliss Karimasını arttırmak için doğru yerdeBliss Karimasını arttırmak için doğru yerdeBliss Karimasını arttırmak için doğru yerdeBliss Karimasını arttırmak için doğru yerdeBliss Karimasını arttırmak için doğru yerdeBliss Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Öz yeğeniyle evlendi

Evlenirken o kadar kan man araştırma yapılıyor evliliğe uygun mu diye.Peki bunları nasıl araştırmadan alelacele evlendirmişler.

Akraba olmalarını bir tarafa bırakalım zaten sapıklık başka bir şey değil, 30 yaşındaki adamla 23-24 yaşında kızı yakıştıramadım. Kızlardaki bu kart erkek merakı nedir(tabi erkek karaborsada imiş sorsan böyle diyorlar) , erkeklerdeki sübyan merakı nedir bunu sosyolojik olarak araştırmak gerekir Üniversite öğrencileri kızlar malesef........

Ayrıca aklıma gelmişken eskiden tanıfığım bir arkadaşın dayı oğlu 2. ci evliliğini yine aynı soyadlı bir kızla yaptı. Gelin, bu arkadaşımın öteki dayısının kızı imiş.Şok oldum ki birde medeniyetin göbeğinde yaşayan bu Avrupa vatandaşları amca çocukları evlenmişler. Zatan arkadaşımın ana babası da beşik kertmesi ve hala-dayı çocukları imiş. Bir insan nasıl dayısının ,amcasnın,teyzesinin oğluna/kızına bakabilir bana göre iğrenç bir durum. Yukarıdaki olayda üsteik öz amcası yeğenle yapmış bu işi.Evliliği bozsan ne yazar olan olmuş giden gitmiş.