Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.04.12, 19:09   #6
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Son yıllarda Urla, yaşamak için, neden tercih edilir hale geldi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi mozbesler Mesajı göster
hoşbuldum, gerçekten seviyeli ve bilgi dolu bu foruma katıldığım için ben de mutlu oldum...

Urla konusunda biraz daha detaylı yanıtlar rica etsem çok mu olurum? Örneğin; diğer turizm beldeleri kadar konaklama tesisleri olmamasına, eğlence mekanlarının sınırlı olmasına, denize girilebilecek yerlerin sınırlı olmasına ve de son yıllarda planlanandan çok hızlı büyüyüp kalabalıklaşmasına rağmen yine de tercih ediliyor...

Örneğin siz Urla'ya yerleşme kararı verseniz; bunda en büyük etken ne olur...

Teşekkürler

Ben de sözde Urlalıyım... İzmir merkezde ikamet ediyorum.. Urla'ya sadece balık restorantları için gidiyorum.. Denize nazır rakı - balık restorantları meşpurdur..

Yıllar önce İzmir ile Urla arası ulaşımı saatler alırdı, şimdi ise 25 dakikada Urla'ya ulaşmak mümkün...

Birkaç arkadaşım da İzmir'deki evlerini kiraya verip Urla Devlet Hastanesi yakınına yerleştiler...

İzmirliler denize girmese de denizi görmeyi severler... Denize girilecek yerleri çok olup olmaması pek önemli değil...

Urla halen, sakin bir sahil kasaba görünümünde...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.