Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.12, 18:28   #17
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Paşabahçe Şişe Cam Fabrikası

Cuma günleri ve bayramlarda dolan Merkez camimiz yıkıldı ve yerine yenisi yapılmakta.

Güzel bir bahçesi ve altında dükkanları da olan eski sayılamayacak bir camiydi. Yerine yapılan devasa şeyde cami büyümüyor ama bahçeden eser kalmadı, temeli iyice oyularak altında büyük bir otopark yapılmakta ve dükkan sayısıda 3-5 katına çıkarılmakta...

Soran olursa güzel bir cami kazandırılıyor köyüme...

Yerseniz tabi...

Siz yemezsiniz ama din-iman diye nutuklar atıp iktidara gelenler ve bir zamanlar camilerin ahıra döndürüldüğü palavrasını sıkanlar ibadethaneleri kârhaneye döndürmekte oy veren %50' nin de gözlerinin içine bakarak.

Ahır palavrasına inanan bu saflarda burunlarının ucundaki yağmalamayı göremeyecek kapasitedeler zaten.

Paşabahçe cam fabrikasının yeride yandaşın birine peşkeş çekildi. Bilgi doğru ve yanlış hatırlamıyorsun Lale...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.