Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.05.12, 18:13   #293
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bu sabah biri bahcemizi didiklemis. Hem de güllerimizin alt kismini. Ayak izi birakmamis. Belli ki topraga basmadan halletmis isini. Evimizdeki, neredeyse eve giren hirsiza yol gösterecek nitelikte olan cin gibi köpegimiz bile uyumus. Sesini hic duymadik.

Merak etmeyin define avcilari degil, tanidigim ve cok sevdigim biri

Dün aksam gec saatte calan telefondaki canim arkadasim 10 dakika icinde bizde olacagini ve gül agacimiza ihtiyaci oldugunu söyledi. Kesinlikle vermem gül agacimizi sana, dedim. Baharin bu güzel günlerinde ne kadar da güzel acmislar pembe, kirmizi, bordo... Verirmiyim hic? Hem ben sana hicbir zaman gülagaci vaad etmedim ki, dedim. Arkadasim israrla "geliyorum" dedikten sonra tak diye teli kapatti suratima.

Hemen Lara Croft halime bürünerek beklemeye basladim. Tam da dedigi gibi 10 dakika icinde kapinin önündeydi. Daha arabasindan inmeden atim kendimi arabanin önüne. Gül agacimizi verecek göz var mi ben de, der gibi elimi belime koydum. Arkadasim elinin tersiyle beni kenara iterek, bahce kapisindan iceri daldi. Köpegimize “tut, yakala!” diye bagirsam da, o coktan arkadasimin ellerine patisini koymus, poposunu kiviriyordu. Nankör!

Arkadasim tedarikli gelmis, silahi ile birlikte. Elinde en uzunundan bir ayakkabi cekecegi. Hemen ellerimi ileri uzatip pozisyonumu aldim. Ayakkabi cekicegi ile benim gibi karate, kikboks, judo… bilimum dövüs sanatindan anlayan birini alt edemezdi herhalde. Ben arkadasima dövüs sanatimin hareketlerini gösterirken, o beni hic tinlamiyordu bile. Dogru gitti benim en sevdigim bordo renkli gül agacimiza ve basladi altini eselemeye. Dur! Ne yapiyorsun, ediyorsun demeye firsat kalmadan cebinden bir kagit cikardi. Sonra da actigi cukura koyarak kapatti üzerini.

Bugün hidirellez.

Kagida bir tek “bana hayirli bir koca” yazmadigi kalmis.

"Sabah 6 da gelecegim ve o kagidi oradan cikartacagim, sonra da denize atacagim. Sakin yarin sabaha kadar bahceyi sulayayim deme" diyerek, nasil geldiyse öyle gitti.

Hidirellezde tuttugunuz dilekleriniz varsa, kabul olmasi dilegi ile…
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.