Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.05.12, 18:23   #297
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

İlk giriş terörist bir baskını anlatır gibi olmuş. Arkadaşına okutma sakın orasını.

"Gül ağacı değilem her gelene eğilem"... Nerden aklıma geldiyse bu şarkının sözü şimdi...

İnanmak bir şeylere... Saçmalığını veya gerçekliğini ölçmeden, tartmadan, sorgulamadan... Sadece inanmak...

İnanç iyi birşey aslında. İnsanı pozitif olarak motive eder, hedefine ulaşmak için daha fazla çaba harcamana yardımcı olur...

Ama üstteki örnekte sanki biraz negatif bir şey var. Kolaycılık, tembellik, kendine güvensizlik ve varlığı bile belli olmayan doğa üstü güçlerden beklenen bir yardım...

Yahu her neyse işte...

Lale, o ayakkabı çekeceğini kafana yememiş olmana sevindim. Kağıdı denize öylesine atmasaydı keşke. Gemi yapıp salsaydı belki bir liman bulurdu kendine...

Dileklerinin yerine geldiğini görmek insanları mutlu eder.

Ben de herkesin dileklerinin kabul olmasını dileyerek sayfayı terkedeyim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.