Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.05.12, 18:36   #299
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

ReaL, kastettigin tipte bir tane arkadasim var ama o degildi gelen. Güzel bir bayandi

Banemin, ben kafasina ayakkabi cekicegini yiyecek gibi mi duruyorum? Sadece teget gecerdi

Alıntı:
Ama üstteki örnekte sanki biraz negatif bir şey var. Kolaycılık, tembellik, kendine güvensizlik ve varlığı bile belli olmayan doğa üstü güçlerden beklenen bir yardım...
Birseylere inanma konusunda yazdiklarina katilabilirm fakat burada yazdiklarini arkadasima yakistiramam. Onun bunu hem isin girgirinda olmak icin, hem de böyle seylere hic inanmayan biri olarak, beni gicik etmek icin yaptigina inaniyorum.

Rukiacigim,
iyi bir köpek sahibesini dinlemesini bilmeli. Tipki uslu bir cocuk gibi
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.