Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.05.12, 16:13   #1
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Mühürbaz 1 - Dört Krallık | Erkan Türk

İçimden bir ses, her şeyin bitmediğini söylüyordu. Daha kötüsünü bekliyordum. Birdenbire ana koridordan içeri süzülen soğuk bir rüzgâr hissettim. Benden başka kimsenin hissetmediğine emindim. Arkamda bir çığlık duydum. Bu Kate'in sesiydi, arkamı döndüğümde Kate'den otuz kırk santim daha uzun, kapüşonlu ve karanlıklar içinde büyücüyü gördüm.

Büyücü siyah eldivenleriyle boynunu narin bir şekilde tutup yerden on santim yukarı tuttuğu Kate'e baktıktan sonra bana döndü, tam üzerine hamle yapacakken: "Gücünün daha farkında değilsin" diye fısıldadı.

Yazar :
Erkan Türk

Yayınevi : İkinci Adam Yayınları

Sayfa sayısı : 264
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.