Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.12, 01:22   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kitabe ve Kütüphane

Ortalama bir kitap okuyucu olarak eskiden kütüphanelere giderdim.. ama eskiden..

Bursa Üni Kütüphanesinden aldığım ve yıllarca bulamadığım bir kitap yüzünden okkalı bir para cezası yemekten son anda kurtulmuştum..

Şimdi aynı durumu burdaki ilçe kütüphanesinde yaşıyorum ceza felan gelmedi ama yıllar önce aldığım bir okuma kitabını maalesef kaybettim.. o günden bu yana ilçe kütüphanesine adımımı atmadım halende atamıyorum tırsıyorum gidersem sabıkamı çıkaracaklar diye..
SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.