Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.05.12, 12:34   #306
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Himmm... Birisi Kereviz'mi dedi?

Pazar günü aksam televizyondaki görüntüleri sanki görür gibiyim; ortalik savas alanina dönmüs, Martin kaldirim taslarini sökmeye calisiyor, arka planda kalabalik bir grup, tam onlarin karsisinda polis ordusu. Ve... iki grubun tam ortasinda ellerini kaldirmis polislere seslenerek, "durunnn onlar daha cocukkkk, ne yaptiklarini bilmiyorlar" diye bagirarak ortaligi sakinlestirmeye calisan birisi.

O kisi Banemin

Helvan icin en iyi malzemeyi kullanacagima namusum üzerine yemin ediyor, herhangi bir zehirlenme olayinda konusmama hakkina sahip oldugumu ve olur da birseyler söyleyecek olursam hepsinin mahkemede aleyhime delil olarak kullanilacagini, aslinda avukat tutma hakkim oldugunu, fakat neden parasi benden ciksin diye düsünerek, mahkemenin bana bir avukat tayin etmesini düsünecek kadar bilgiye sahip oldugumu da söylemek isterken, helvada da has tereyagi kullanacagimi bilmeni istiyorum.

Benden yana tüm haklarim burnundan gelsin demek istesem de, böyle durumda hep helal olsun dendigi icin, ben de helal olsun diyorum. Varsa senin de bende hakkin, ki benim bundan haberim yok, sen de helal et
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.