Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.05.12, 20:06   #309
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Geçen gün bir konuda "a" yerine "e" yazmıştın ben sana bile söylemeden, yüzüne vurmadan girip onu düzeltmiştim. Sana geçmiş en son hakkım buydu. Diğerlerini de saydırma bana.

Helva konusunda gözüm arkada kalmaz zaten ya!. Eğer yediğini yazdığın gibi, tarifini verdiklerini de yapabiliyorsan pazartesi forumda bayram var demektir.

Az önce Martinden haber aldım, bilet işini halletmiş.

Ben ciddi ciddi gidiciyim ya!..
Bir e harfini konu ediyorsun demek. Ben senin nelerini düzeltiyorum caktirmadan say say bitmez. Gözüne dizine dursun (neden böyle derler, hem diz ne oluyor?).

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rukia Mesajı göster
Vasiyetini 10 kere okudum ama Rukia'ya verilen bir şey bulamadım.
Rukia, istersen vasiyette benim hakkima düseni sana devrederim. Cok sevaba girersin
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.