Konu: Sağ-Sol-Gol
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.05.12, 01:40   #6
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2661
Ettiği Teşekkür: 171276
Aldığı Teşekkür: 185026
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Sağ-Sol-Gol

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İra_ Mesajı göster
Fransada kominist olan bir fert,önce Fransanın menfaatlerini ,daha sonra kominist devletlerin menfaatlerini savunurlar.
Yunanistanda bir kominist,önce helen menfaatleri sonra kominist devletlerin çıkarlarını savunurlar.
Sadece bizim koministlerimiz önce kominist Rusyanın menfaatlerini,daha sonra Türkiye cumhuriyeti devletinin çıkarlarını savunmaktadırlar.
Angoladan,Eritreye,Kübadan, Şiliye kadar ezilen tüm halklara ağıtlar yakıp destek oldular.
Acaba hangi kominist ülke insanları pkk konusunda bizim acımızı paylaştılar. Yoksa saydığımız ülkelerin koministleri de pkk ya destekmi oldular?
İnsan önce kullandığı dili doğru yazmaya çalışır. Bu ilkokul da öğretilir. Özel isimler büyük harf ile yazılır, özel isimlere eklenilen takılar ayraç ile ayrılır.

Bunları bilmeyen kişilerin görüşlerini ben şahsen kaale bile almam.. Öyle ya, konuşmasını bilmeyen kişi ile el kol hareketleri ile anlaşamam ki...

Dediklerini anlamak için birkaç kez okudum, pek birşey anladığımı da söyleyemem, kendin çalıp kendin oynamışsın..

Ne bir tespit, ne bir dayanak var, sadece istediğin gibi kendi pencerenden gördüklerini çalakalem kendince dile getirmişsin.

Şunu demekten de kendimi alamayacağım, hangi kominizm???

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.