Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.12, 09:59   #136
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Şu An Okuduğunuz Kitap?

Valla canım hiç saymadım kaç kelime diye ama ben hızlı okurum çocukluğumdan beri.

İlkokulda 1. sınıfta okumayı söktüğümden beri hep kitap okudum, üniversite sınavlarında, test türü sınavlarda sınıftan ilk çıkan hep bendim. Bir de 2 kere okurdum soruları Yani baştan sona yapardım üstüne bir de kontrol amacıyla yine baştan aşağı bakardım, ayriyetten de matematik ve fizik hiç anlamam yine de okurdum soruları

Tüm bunları yaptığım halde bitişe en az 45 dakika kala herşeyi bitirirdim ama çıkmama izin verilmezdi Kontrol et evladım bir daha acele etme derdi görevli, bilse kaç kere geçtiğimi

Alt yazılı filmleri çok severim, annem der: nasıl hem okuyup hem izleyebiliyorsun diye. Anneme filmi okurdum bitene kadar Hem kendim okuduğumu anlardım hem izlerdim hem de anneme okurdum. ( şimdi aptalca dizilere daldı )

Okumak çok güzel birşey ya, hayatta zevk aldığım yegane hobidir.
Eskiden çizim de yapardım ama kitap benim için çok başka birşeydir
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.