Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.12, 16:39   #12
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müjdat Gezen’e 105 gün hapis cezası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kirazz Mesajı göster
hmmmm bu hakimler son 5..10 senelik hakimlermi acep) neyse ben susim yani ins. ayaginiza tas degmez yoksa onuda .... neyse sustummm
Neden susuyorsun ki?

Forumda "Silivri" diye bir bölümümüz yok, yenilenmiş HSYK benzeri bir yapılanma yok, ağzından salyalar akıtarak muhalefet edene hakaretler ve tehditler yağdıran yok vs. vs. vs...

Saygılı bir üslup içerisinde kendinize ait ne gibi bir düşünceniz varsa açık açık paylaşmamak için hiç bir nedeniniz yok dolayısı ile...

Bu şekilde yuvarlak laflar edip konunun etrafında dolaşmak yerine net olmayı deneyin bence.

Bu ülke ne çekiyorsa takiyyecilerden çekiyor zaten.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.