Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.12, 20:14   #22
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müjdat Gezen’e 105 gün hapis cezası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kirazz Mesajı göster
iste bende onu soruyorum bir zamanlar onlarin zamani idi simdi bunlarinmi diyorum.dedim ya turkcem kit anlatamadim galiba.ve ortada vebal varsa oluyorsa sirf kilik kiyafet icin yargilanan okutulmayanlarin vebalini kim verecek???
Vebal he!.. E güzel...

Kılık-kıyafet kanununa karşı bir tutum içine girenlerin dayandığı inancı kim pazarlıyorsa, kim siyasi malzeme yapıyorsa ve bunları kim kullanarak Laik Türkiye Cumhuriyetinin altını oymaya çalışıyorsa onlar ödesin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kirazz Mesajı göster
ha bu arada gidip gelmemin nedeni ise calisiyorum. bunu anlayabilirsin sanirim.

Ben sana "gidip-gelip yazıyorsun" derken kastettiğim konuya hiç değinmeden sadece ortamı germek için yazdığına bir vurguydu. Nerede ve nasıl yazdığınla ilgili bir soru değildi o.

Şimdi beni hiç ilgilendirmediği halde iş yerinde çalışmak yerine nette vakit geçirdiğini de öğrenmiş oldum. Eğer ki bir işverenin varsa sana bunun için ücret ödemediğinden de eminim.

Senin ifadene göre Türkçesi kıt olan sensin.

Bak ben bir kerede anladım çalıştığını..

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.