Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.12, 02:07   #7
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Akdağ: Kürtaj tamamen yasaklanabilir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kirazz Mesajı göster
avrupanin cogu ulkelerinde kurtaj yasagi var. bilhassa belirli bir sureyi gecmisse.
kurtaj olman icin belirli sebep gostermelisin. bilhassa bu devirde her turlu kontrol haplari varken kurtaja gerek varmi. bu kadar sorumsuzluk neden. hangi devirde yasiyoruzki aman bilmiyordum veya kontrol haplari kondom felan yoktu diyelim.

Bir bayanın (nickinizden bayan olduğunuzu düşünüyorum yanılabilirim) bu yaklaşımda olmasını gördükten sonra gerçekten bu adamların yönetimde olmasının müstehak olduğunu bir kez daha anlıyorum...Türkiye'dede yasak var tam haftasını bilmiyorum ama 3.5 4 aylıktan sonra kürtaj yasak..Eminim Avrupa'dada böyle mantıklı aylardadır..

Her türlü doğum kontrol hapları var derken her bünyenin bu hapları kabul edemiyeceğinide bilmen gerekir.
Gecenin bir yarısı aşka gelen evli çift yada sevgili fark etmez yanında kondom bulundurmak zorunda mı ? Yoksa gecenin bir yarısı nöbetçi eczane mi arasın insanlar...
Kimse kimsenin uçkurundan sorumlu değil isteyen korunur istemeyen korunmaz bu kişiye kalmış olay devlet daha önce yapması gereken görevleri yapsın ondan sonra milletin uçkurunun derdine düşsün.....