Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.12, 19:51   #28
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müjdat Gezen’e 105 gün hapis cezası

Hakikatten Türkçe ile sorunun var ama bu şekilde devam edersen benimle de sorunun olacak.

Konuyla ilgili hiç bir yorum yapmazken sadece burada yazanları eleştirirek tartışmayı kişiselleştirmen can sıkmaya başladı...

Kafam için yaptığın tarifleri ben kendim için kullanmamıştım. O şekilde bir ukalalığı da bulaşmam zaten.

Bunu bu şekilde yazarak kendince beni aşağıladığını düşünüyorsun sanırım ama bu sadece sana göre olan bir yaklaşım.

Çok bayağı yani...

Konuyla ilgili fikrin varsa eğilip-bükülmeden, ıkınıp-sıkınmadan, kendince uyanıklık yapıp iki yüzlülüğe bulaşmadan açık ve net yaz bundan sonra.

Eğer fikirleri veya konuları değil de sadece kişileri tartışmaya devam edeceksen sabrın sonuna geldin.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.