Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.06.12, 22:20   #44
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müjdat Gezen’e 105 gün hapis cezası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Kirazz'ın, şimdiye dek yazıp çizdiklierini ve üslubunu tasdik etmiyorum. Yalnız, Doğum Lekesi'nin Şu yazdıklarının tarafınızdan yadırganmamasını da şaşkınlıkla karşılıyorum.

''Türkiye de yasamayan birisi neden iç içlerimize karışıyor..Bu yasamıza da aykırı, lütfen iç meselelerimizden uzak durunuz.''

Yani yurt dışında yaşamakta olan bir Türk vatandaşı sizlerle Türkiye gündemindeki konu hakkında, zıt fikirde de olsa fikir teatisinde bulunamaz mı ?

Hayret birşey

Haklısınız Canan Hanım,

Doğum Lekesi, arkadaşımızın bu cevabını ben de tasvip etmiyorum. Fakat,
Kirazz, konunun başından itibaren öylesine ciddiyetten uzak, kışkırtıcı bir üslup ve yazı kullandığı tahrik olmamak mümkün değil.

Herkesin sinirleri çelik gibi sağlam değil.

Bu nedenle de Doğum Lekesi arkadaşımızın tepkisini anlayışla karşılıyorum.
Kirazz'ın, Türkiye gerçeklerinden uzak ve kışkırtıcı uslubu nedeniyle, sinir anında (Türkiye'de yaşayan bizleriz, baskıyı biz yaşıyoruz!'' anlamında ağzından kaçırdığını sanıyorum.

Doğum Lekesi arkadaşımıza da fazla yüklenmemek gerek, zaten sözünün amacını açtığını kendisinin de anlamış olduğunu sanıyorum.