Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.12, 15:10   #11
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Okulun Öğrenci Kovma Cinliği

İmanla bu işi yapmak isteyenler, devletin koyduğu kurallara hiçbir zaman karşı gelmezdi.

Karşı geliyorsa, niyeti iyi değildir !

Bir tanıdığımın arkadaşını gördüm, türbanlı. Okula giderken hiç gocunmadan kapıda türbanını çıkartıyor, ders çıkışı takıp gidiyordu.

Ve tek kelime bile etmiyordu. Kural kuraldır derdi. Sonuçta namusum iki paralık olmadı ki derste derdi.

Yani kısaca; başı bağlı olanlar 2' ye ayrılıyor.

1. Bağladığı halde geniş görüşlü olanlar.

2. Bağlayıp da dar görüşlü olanlar.

Üniversiteler çok görüşlü bireylerin birarada bulunduğu bir yerdir. En küçük bir hareket ortalığı karıştırır. Bunu bile bile bir harekette bulunuluyorsa, amaç provakasyondur.

Geçen gün dolmuşa bindim, bir süre sonra türbanlı biri bindi. Yanım boş, bakındı etrafa başka boş yer buldu gitti oraya oturdu. İçimden '' yuh '' dedim. Başı açık bir kadının yanına bile oturmayacak hale gelmiş bunlar diye düşündüm. Erkek olsaydım tamam derdim ama erkek değilim ki !?

Bu tarz hareketleriyle ve daha başka davranışlarıyla, türbanlı kesime ve bağnaz kesime karşı düşünceleri ve hareketleri kışkırtıyorlar. Ve tabiki de bu kasıtlı yapılıyor birileri tarafından.

Biz Türkleri ve beraber yaşadığımız ırkları ve farklı dini inançları olanları bu şekilde birbirlerine düşman hale getirtiyorlar. Türklerle Kürtleri birbirine düşürmeye çalıştıkları gibi !!!

Savaşlarla elde edemedikleri bir ulusu, bünyesinde barındırdığı unsurları birbirine düşürerek iç huzuru bozmak, fikirleri konuşarak tartışma yerine kavga ve çatışmalara dönüştürerek içten bölmek, bunların sonucunda da herşey istedikleri kıvama gelince yönetim şeklini değiştirerek emellerine ulaşmak !!!......

Ve bunların yanında ekonomik olarak da bunalım eşiğine getirmek vatandaşları. Bundan sonrası kebap onlar için....
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.