Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.12, 23:39   #75
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Öncelikle belirtmek isterim ki yapılan insanlık suçudur. Din dil ırk ayrımı yaparak bir insanı öldürmek, özellikle böylesine işgence çektirerek öldürmek ne dence katı yürekliliktir. Karı koca,evlat anne,abi kardeş, baba evlat yan yana öldürülüyor. Ne söylersem az gelecektir. Dilerdim ki tüm bunları yaşamış Yahudi milleti Gazze'de müslüman kardeşlerime işgence çektirmeseydi,çektirmese. Lale bir yorumunu gördüm Filistin yaptıklarını ödüyor tarzında; ne farkeder söyler misin bana. Siyasetçiler ortalığı karıştırsın masum halk ölsün,öldürülsün. Bugün hala orda insanlar ölüyor. Bilgisayar dersinde hocam size resimler göstereceğim demişti biz henüz farkında değildik. Keşke o korkunç tabloyu görmeseydim. Bedenden ayrı duran kafalar mı dersin, bağırsakları dışarı çıkmış bayanlar mı dersin. Kollar eller ayaklar mı ? Buda bir zulümdür. Buda bir insanlık suçudur. Sonuçta orda da insanlar ölüyor. Benim burda vermek istediğim mesaj dinlerimiz ne olursa olsun, rengimiz ne olursa olsun, hangi dili konuşursak konuşalım medenice, insana yakışır şekilde yaşayalım...Umarım kendimi anlatabilmişimdir...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.