Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.12, 21:45   #3
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32415
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ermeni İddialarını Kabul Eden 19 Ülke

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Neyi kabul etmisler acaba?

Onlarin bilipte bizim bilmedigimiz bir seyler mi var?

Yunanistan ve Kibris Rum kesimini anlarim da, Uruguay'a ne oluyor? Hem de tam 3 kez kabul etmis. Ayni sekilde Arjantin, Venezuella, Sili ve Kanada.

Politika Lale... Sadece Politika.. Başka açıklaması yok..

Şili,Kanada,Arjantin gibi ülkelere gidip vatandaşına sorsan ermeni soykırımı nedir diye.. sana "o ne ki" diye sorarlar..

Şahsen ben Arjantin adını görünce şaşırdım.. bu zamana kadar bu ülkeden bazı arkadaşlar edinmiştim online oyunda... hiç öyle düşmanlıklarınıda görmedim...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.