Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.12, 13:48   #22
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Açılımın yeni ayağı: Kürtçe seçmeli eğitim

Sayın angelus'a sadece şu noktada katılıyorum..

O da yıllar önceki devlet yönetimin doğu kökenli insanlara karşı toptan bir cephe alma meselesidir.. bunu devlet içindeki gladyo yönetimi bire bir gerçekleştirmiştir..

Yapılan bunca baskıdan sonra(köy boşaltmalar,darbeden sonra özellikle kürt kökenli insanlara yapılan işkenceler)in bedeli PKK olarak geri dönmüştür..

Eğer bugün PKK varsa BDP varsa maalesef bunda devletinde parmağı var arkadaşlar bunu kabul etmemiz lazım..

Ha bütün bunların özrü talebi olarak dil seçme veya özerklik gibi bir taleple gelmekte hataların en büyüğüdür.. zaten buda dışların istediği bir şey,onlar boşuna gladyo yapılanmasını oluşturmadılar sonuçta..

Yapılması gereken şey bellidir.doğuya eğitim ve iş götürmektir oralardaki insanlarımızı yaşayacak şartlara getirmektir.. tabi bunlar kapitalist zihniyetin hoşuna gideceği şeyler olmadığı için onların isteği sadece insanlar cahil kalsın onların kaymağını kendileri yesinler.. hayalleri bunlar..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.