Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.12, 14:02   #311
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bayramda, yilbasinda, yaz tatilinde tablo hic degismiyor ülkemizde. Yetkililer durmadan uyariyor, uyarmakla kaliyor. Ne olursa olsun tablo hic degismeyecek. Herseyin temelinde kültür, egitim ve bilgi yattigi gibi, araba ile trafikte kuralina göre seyretmekte kültür, egitim ve bilgi meselesi. Egitim düzeyinin iyice alta cekilmeye cabasina bakarsak, trafik canavarlarinin ve kurbanlarinin sayilarinda da degisiklik olmayacak.

Sarkici Bengü ekibi ile araba kazasi yapmis. Kendisinin burnu kirildiktan sonra ameliyata alinmis. Arabada hayatini kaybeden korumasinin öldügünü kendisine, cok fazla aglama krizine girdiginden dolayi, söylememisler. Korumasinin öldügünü daha sonra psikolog eslinde söyleyecekmis doktorlar. Fakat Kültür bakanimiz Ertugrul Günay bir telgrafla gecmis olsun dilegi ile birlikte bunu kendisine bildirmis. Bengü bu haber sonrasi bayilmis

MHP lideri Bahceli "Öcalan acaba Imrali'da mi?" diye sorunca, Erdogan'da "Beyefendiyi bir Imraliya götürmek lazim" demis

Ne kadar kendini havlu ile saklamaya calissa da, Gülben Ergen'in selülitleri yaz banyosuna cikmis ve paparazilere yakalanmis. Gözünü sevdigimin yaz mevsimi. Gazetelerde, dergilerde bize siritarak fotosoplu poz verenlerin gercek halini ne kadar da güzel gösteriyor bize.

Rize'de alabalik tesisleri isleten mekan sahibi yaylaya götürmek icin atin sirtina jeneratör yüklüyor. Sonra da aklina geliyor "acaba calisiyor mu bu" diye. Atin sirtindaki jeneratörü calistiriyor. Calistirmasi ile beraber ürken at dört nala kaciyor. Kacis o kacis. Saatlerce arayip bulamiyorlar. Jeneratörün yakiti bittikten sonra duran ati, bir cali kenarinda yorgun ve bitkin halde buluyorlar

Kökenim Karadeniz. Kiziyorum kendime, bu denli dahi düsünceler nedense benden cikamiyor

Bugünlük bu kadar dedikodu yeter sanirim...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.