Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.12, 02:58   #6
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 4+4+4 İçin Öğretmen Diyor ki,

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ersan Mesajı göster
Milli Eğitim Bakanı ne dediydi? Uyum göstermeyenler başka iş verelim.. Bunun açıklaması; kapı dışarı...

Kimi kime şikayet edeceksiniz ki?

Benim hiç ümidim kalmadı, film koptu artık... O öğretmenler de mimlenir, küçük bir şeyde ya tayin edilir, yada meslekten koparılır..

Tabi geçiş sürecinde bunların hepsi birden olmaz, yavaş yavaş, yerine yenileri alınıncaya kadar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Ne kadar da pozitifsiniz

Ne yazık ki, Ben de Ersan ile aynı fikirdeyim.
Pırıl pırıl öğrenciler nasıl üniversitelerden atılıyorsa, milli eğitimde kalmaları daha gerekli olan bu tür Atatürkçü öğretmenler, yasalara, yönetmeliklere uymadıkları bahanesiyle soruşturmalarla bezdirilecek, ya kendileri emekliye veya istifaya zorlanacak, veya görevden alınacaklardır.