Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.06.12, 15:23   #11
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Dağlıca'da Çatışma 8 Askerimiz Şehit.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mine-L Aşk Mesajı göster
Vatan mı sağolsun ? önceden her şehit verdiğimizde bende derdim Vatan sağolsun diye .
Ama böyle mi sağ olacak vatan ? 3-5 çapulcunun saçma sapan davaları yüzünden mi şehit olacak benim askerim ? Bir hiç uğruna mı ölecek analarının kuzuları . Gencecik yaşta . Hadi şehit oldular diyelim şimdiye kadar binlerce şehit verdik dönün bakalım arkanıza dünden bugüne ne düzeldi ?
Biz hala bunların elebaşlarını ev hapsine çıkarmaktan bahsediyoruz .
Gözdağı mı veriyorlar şimdi ? Çıkarmazsanız böyle mi olur diyorlar ?
Onlara boyun eğip kabul etmemizi mi bekliyorlar böyle birşeyi ?
*
O şehit analarının , babalarının , kardeşlerinin , eşlerinin , çocuklarının yürekleri nasıl yanar biliyor musunuz ? Çok güzel bir yerdeler şimdi onlar . En güzel mertebede .
Ruhları şad olsun , Allah yakınlarına sabır versin.
Yerden göğe haklısın fakat boyun eğenler eğdi zaten ve o adamın yerine olsam ev hapsine çıkmam "Ekmek elden ,su gölden" orada daha rahat paşada yok keyfi. Oturduğu yerden yönetiyor zaten teröristleri olan askerimize oluyor. Şehitlerimize Allahtan rahmet Geride kalanlarınada sabır selamet diliyorum.

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.