Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.06.12, 16:07   #134
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kitaplardan Kelime Yanıkları | Kitaplardan Sevdiğiniz Cümleler

Ne ölüm, ne de hayat! Hiçbiri kovalamıyor beni rüyalarımda Hiçbirinin eli bana değmiyor Çünkü ellerim ceplerimde hiç olmadıkları kadar Varlığıma nedensizlikten delirdim ben Hiçbir nedeni kendime yakıştıramadığımdan Hepsini giydim Hiçbiri olmadı Hepsi dar geldi İnansaydım herhangi birine, uğruna gerekirse dünyayı kan gölüne çevirirdim Okyanuslar kırmızı olurdu Pıhtılaşmış kanlardan siyah dağlar yükselirdi Ama inanamadım Bir türlü inanamadım Bütün hayat bir illüzyon

Hakan Günday - Kinyas ve Kayra