Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.12, 13:41   #18
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131254
Aldığı Teşekkür: 42637
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türk jetini Suriye düşürdü

Yo, sadece analizde yardim gerektirirse, yardim teklifinde bulunmak niyetindeydim.

Sonuclari söyleyebilirdim, ama sonra söyledigim kisiyi sanirsam Öldürmeye mecbur kalirdim.

Kara kutuda sadece konusmalar degil, O anda Pilota verilen tüm bilgiler bulunuyor, Konusmalar beni Ilgilendirmiyo.
Interesant olan, o andaki bulunan bilgiler.

Mesela ucak sistemi nerede oldugunu Zannediyordu, sisten calismalarinda bir anormallik varmiydi.
Bunlar beni interesse eden durumlar.

Insanlik hatasi son pozisiyonda benim icin bulunuyor.

Ps: halen sabahki konuyu acamiyom, denedigim seyler IE8, Safari, Diz üstüylede denedim, Meraktan catladigim icin simdi ana bilgisayarida calistirdim, netice ayni?.

Derhal E-Mail isaretimde, istedigim gibi calismiyor, E-Mail gelmiyor abone oldugum konular.

Özel mesaj kutusuda 5 Mesajla kücül kalmis, sanirsam.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.