Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.12, 15:20   #2
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bilim Alanının Sabotajı

Bizde böyle bir kaza olması durumunda acil durum planlarımızın devreye girmesi uzun sürerdi..

Verdiğiniz linkteki haberi okudum bence o proje'nin başında türk bilimadamlarının bulunduğunu sanmıyorum bulunsa bile bu proje için ayrılan fonların tamamen dış kaynaklardan gelebileceğini düşünüyorum yani her haliyle bu çalışmanın ürünü bize yansımayacak.. tabi yanılma payıda var sonuçta bu tür sevindirici olduğunu zannettiğimiz haberlere pek alışık da değiliz..

Microsoft'un kendisi casus zaten hatta bu konuda patent bile almışlardı...yoksa o kadar svchost.exe ne işe yarar değilmi

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla