Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.12, 15:41   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bilim Alanının Sabotajı

Microsoft bir firma olarak kendi cikarlari icin ispiyonculuk patentini almisti, buda bayagi oldu.

Burada Microsoft güvenilir imzasi baska bir örgüt üzerine kullanilip, Stuxnet/Flame internette yayildi.
Bu durum piyasaya ciktigindan sonra Microsoft teke tek imzalarini degil, tümünü iptal edip, bu Programlari öldürecek, ikinci bir siuzid programi gönderilip, Flamenin kendisine kiymasi saglandi.

Sadece sanirsam Mosad bunla yetinmeyecek.
Daha evvelde baska sayfalarda yazdigim gibi, bir Mosadli hata yaptigi icin, burada imzasini tam silemedi, server olarak Israelden geldigi bilgileri paylasmistim.

Bu Virus davasi o kadar interesant oldugu icin zaten, meraklanmistim, nereye varicagini hep merakla arastirmistim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti