Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.06.12, 03:32   #31
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131282
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türk jetini Suriye düşürdü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster
Zahmet olacak, bir çevirsen
Pekala.

1001 ter Beitrag, hoffentlich erweist sich auch meine...(Baslik yazisi yetmedigi icin burada tamamliyacagim). geschichte als ein Märchen.

1001´ inci katkim, insallah adi üstünde, sadece bir Masal kalir.

Yeniden haberleri aradigimda, T-online´deki videoda tökezlendim.

Bu dikkatimi cektigi icin, illa daha fazla bilgi edinmem lazimdi.

Kisa bir Önsöz

Bir an evvel, bir yazilimda bulunmustum, Matrak ama üzerinde Calisilabilir.

Son Haberlere göre, Avrupanin Savasa hazirlandigini saniyorum, bu mümkün olmasada, Deliller onu söylüyor.

Dava 1. Size anlatmistim Almanyanin Israile deniz alti verdigini.

Dava 2. Avrupanin Vergilerinle, cogunlukla Yünanistanin askeriyesi Modernlestirildi/Kuvvetlendirildi.

Dava 3.Fransada Sarko zamaninda, insallah bir dahaki secimlerde Politika Platformunda Kaybolur bu sahis, Ermeniler davasinda bir Kanun cikartilir, ve tanitilir.

Dava 4. Galiba yünanistanda politik platform yeni sekiller aliyor.

Dava 5.Ermenistandada politik platform degisiyor, böyle görüntüyle Sagcilarin Ermenistanda ve Yünanistanda parlamentoya girecekleri görünüyor.

Görüntüye göre, ikisininde bir birinden ayri olay, sadece toplam görünüsü Barutla Fitil gibi.

Bir zamanlar Nato uyesi oldugu icin, demir perdeye ve irana karsin sinirlari kapattigi gibi.

Sanirsam ben, Arkamizda baska Planlar sürdülüyor, buda böyle, bir kac sene evvel, Blair´in masasinda -Türkiyenin Bölünmüs Planlarinin anlamini gösteriyor.

Bu tahminin kuvvetlenmesinin sebebide, su haberi okudugumda, Yorum 5´ide burada okuyunuz.

http://www.zeit.de/politik/ausland/2...-rechtsextreme

Söyledigim gibi, insallah 1001´inci yazislisim oldugu icin, Insallah bir Masal kalir.

Insallah simdi Linkledigim gazete yazisini, ve 5´inci yorumuda cevirmemi istemezsiniz.
Tabiki Rica üzerine, bunuda cevirmeye calisabilirim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.