Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.06.12, 01:01   #39
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türk Jetini Suriye Düşürdü

Maaleseg ayni görüsümde degilim, petro Dolar simdilik bizi desteklemiyor.

Daha evvel önlem alinmasi olan, bir kac konu var.

Daha evvel bazi sayfalarda actigim konular, firevunlugun sonunu cizen örgüt, bazi Padisahliklarin yikilmasina sebep olan ve Amerikanin, Parlamentosunun 100´de 60´ini kontrol eden kuvveti göz önüne almamaiz lazim.

Burada seneler önce bir bilinc´e sahiptim 150 A-Bombasinin bulundugu Devlet.

Son arastirmalarimda, den de sasirdim, Sayisinin 150 bildigim A-Bombalari 250´ye cikmis.

Bu sadece bir sonuc verdi,(benim icin), ya bu A-Bombalarinin bir kaci Erkek, cogu Disi olmasi lazim ve bu arada cogalmasi normal.

Yada Amerika, Rusya gibi A-Bombalarini demonte etmeyip, sionistlere devretti.

Alman sayfalarinda Almanyayi sucladigim gibi, Tesadfüfen bu A-Bombalarini atabilecek Deniz altilari sionostlere devrediyor. Sonunda 6 olacak, ve A-Bomba atis mekigide icine Almanyada monta ediliyor.

Ispati Alman sayfalarinda.

Türkiyenin etrafi duman alti, bir zamanlar Kuzey Irakta bir Türk düsmani bir devlet kurulmak istenmisti, Türkiye burada vetosunu koydu ve bu acik tehdit yumusulutabilindi.

Geriye kaldi Blair´in Masasinin icinde bulunan Planlar?.

Hadi diyelim, 9.11 de Asbest dolu Iki bina cökeltildi, burada O saatte en azindan günde 50.000 kisi birindiren binada 2600 sehit verildi.

Normalinde Zionistlerinde bürolari burada bulunuyordu, ne tesadüf, O Tarihte bir Zionistte hayatini kaybetmemisti, cünkü onlar Toverlerin altinda bulunan 4èr ton altini emniyete götürmek icin ugrasiyorlardi, (Bu benim tahminim)
Gercegi Amerikan sayfalarinda aranilabilir, ne kadar reserve altin tvin Tover altinda bulunuyordu diye.

O gercek Afghanistana saldirmalarinla sonuclandi, burada anlasilmayan bir dava var, hadi bütün Savas Talibanlara karsiydi, neden Kuzey Alianzin Generali Ilk Önce Öldürüldü?, iste bu gercek Türk dostuydu, ben gerci bu duruma Üzülmüstüm, bir Sehit daha.

Böyle savaslar tabiki bayagi masrafli, bu Petro Dolari desteklemek icin, enerji madenlerinin hakimiyetini, Kendi Zararlarinin düsürülmesi icin, cesitli delillerle, sonradan hepsi zaten yalan cikti, Irak´a saldirdilar.

Burada din kardeslerimizde, tabiki Hareketsiz kalmadilar, Amerikan Finans durumunu düzeltmek icin, sudi arabistan bayagi büyük alista bulundu, Savas ucaklari Amerikadan aldi.

Acaba hangi Prens bu Ucaklari ucmak niyetinde?.

Burada Iran hep Öne sürüldü, Suriyede duman dagitilmaya baslandi.

Haberin varmi, burada Alman Ateselerin devamli iranla temasta bulundugunun?,

Acaba neden?. Bunu Trakyadayken, güzel bir yerli Trakya Rakisinla aciklayacagim!.

Din Kardeslerimin Lanetinle karsilassam bile, Mustafa Kemalda Raki Iciyormusya.

Sadece benim görüslerimle , Müslüman sayfalaindada bu lafi cogunlukla kullaniyorlar, Kabeyle bir daha ateskes yapilmayacak, gerekirse, yeni Kabe acilacak, onlarda bu davayi anlasinlarki, Haz. Muhammed son elciydi, onu yalanlamak, yeni baska Yalancisil bir elci cikarmak sonunuz olur.

Simdi gelelim yeniden gerceklere, Sanirsam Notradamustan haberin vardir, ve kitablari Toverde oldugunu duymussundur, Zamaninda hayati tehlikesiyle, yazilarini, kodlamis, ve Millete birakmis.

Paraleligi, Maya haritasinda bulunuyor, Orta Avrupada basliyacak yangin Kabeye kadar sürüp temizlikte bulunacak, Tabiki Kabe Arap hükümdarligin altindan O Zaman kopacak.

Simdiden bile Arap Prenslerinin icinde O günü Ictenlikle bekleyenler var.

Avrupa yeteneklerinle baslatilan görüsler, ayni görüslerin batmasinla sona erecek.

Isterimki bu ates adi verdigim düsünce, bir zamanlarda oldugu gibi, Hindistanda gerceklesen bir Efsane gibi olur!.

Arkasi müsait Zamanda!.

Görüyorsunki burada iyi bir Santcranc oyuncusu olmak lazim, delilik yapip, ilk hamlede bulunan kaybeder!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.