Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.12, 15:44   #3
Ilgın
Gerçek Üye

Ilgın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 17
Ettiği Teşekkür: 846
Aldığı Teşekkür: 4362
Rep Derecesi : Ilgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2012 Haziran Ayı En Çok Satan Kitaplar

Grange'nin bütün kitaplarını okudum. Siyah kan'dan sonra bariz bir düşüş olmaya başladı. Şeytan Yemini bir facia idi. Ardından Koloni ile biraz topladı. Ardından ikinci facia ÖlüRuhlar Ormanı çıktı. Şimdi bu kitabı merak etmiyor değilim ama bir şüphe de içimden gitmiyor..
Ahmet Ümit'in Sultan'ı öldürmek Kitabını geçen hafta aldım daha başlamadım. Elimde Küçük Mucizeler Dükkanı var bitince ona başlarım.
Küçük Mucizeler Dükkanı'nın 100. sayfasını bitirdim. Çok beni aldı götürdü diyemem Amerika'da ilk gün 200.000 satmış. Bana o kadar "Ulu Manitu" gelmedi. Bitsin bakalım belki sonları akıcıdır.
Stephen King'in JFK 63 romanını çok merak ediyorum. kallavi bir kitap yaz günü çekilirmi bilmiyorum. Ama kafama yer etti illa okunacak. Kitap gibisi yok yahu