Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.12, 15:56   #17
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Başkalarıyla Öpüşmesin Diye Eşinin Dudağını Kesti, Yedi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M_KemalinKızı Mesajı göster
Adam düşmanı mı Biri kalkıp bana bunu yapacak ben de aa ne kadar güzel yaptın kocacığım keşke kafamı kesseydin az oldu bu dudak mı diyeceğim yani?

Benim yaptığım adam düşmanlığı değil, aksine HAYVAN düşmanlığı olsa gerek, gerçi böylelerine hayvan demek bile hayvanlara hakaret olarak sayılır bence, de neyse..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster

O da adam mı? Kadına bunu yapan hannibala, ''k
örle yatan şaşı kalkar'' misali verilecek en güzel ceza budur.

Ama yeme kısmını ''Mezarına tüküreceğim'' filmindeki gibi yapardım. Of çok cani oldum ben.

İkinizide o adama havale ediyorum. merakla izleyeceğim dediklerinizin hangisini yapabileceksiniz mangalda kül bırakmak değil gerçekten yapın bakalım görelim ben aradan çıkıyorum yoksa adamın ceremesini ben çekeceğim bu sıcakta baya hiddetlisiniz hadi bana eyvallah..

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.