Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.12, 15:56   #5
Ilgın
Gerçek Üye

Ilgın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 17
Ettiği Teşekkür: 846
Aldığı Teşekkür: 4362
Rep Derecesi : Ilgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmedeIlgın muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2012 Haziran Ayı En Çok Satan Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster
Ben önceleri pek fazla polisiye okuyan biri olmadığım için, Leyleklerin Uçuşu ve Koloni'yi okudum. Daha önceden çok fazla polisiye roman okumadığımdan doalyı da bu iki romanı da beğendim. Yalnız Leyleklerin Uçuşu romanının son 100 sayfasına kadar pek bir hareket yoktu. İşler son 100 sayfada heyecanlanıyordu. Şeytan Yemini hakkındaki yorumunuza gelince; bir çok kişiden en iyi romanı olduğu yönünde fikir duymuştum. Sizden bu yorumu duymak şaşırttı. En kısa zamanda edinip okuyayım bari
Daha önceleri Kızıl Nehirler, Kurtlar İmparatorluğu, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu Cidden birer baş yapıttı. Siyah Kan Romanı dahil hepsini zevkle okudum. Şeytan Yemini Diğer kitaplarını okuyanlar için çok basit kaldı. Neredeyse Romanın ortasına kadar gereksiz anlatımlarla doluydu. Sonra biraz hareket başlıyor ama diğer kitaplarındaki akıcılık maalesef görülemiyor. Kitap işleri zevke göre değişebiliyor. Bir okuyun bakalım buradan haberleşiriz sonuçlar üzerinde.